ILMOITA RAVINTOLA
TURKU TOP-10
KAUPALLINEN TIEDOTE |
ARVOSTELENori Sushi BarHuom: Tämä ravintola on lopettanut toimintansa. Samasta osoitteesta löytyvä(t) ravintola(t):
Vapaa-aikavirasto.com ei takaa palvelussa julkaistun tiedon oikeellisuutta.
Asiakkaiden kommentit vuonna 2007
09.07.2007 13:27
![]() ![]() ![]() ![]() | sushifani
Hinta-laatu -suhteeltaan kallis paikka. Ruokakaan ei ole ihmeellistä. Ihmetystä tuottaa myös se, että osa listan tuotteista on loppu jo kauan ennen sulkemisaikaa. Sushin ideana taitaa yleensä olla se, että ruoka valmistetaan tuoreista raaka-aineista tilauksesta eikä odottamaan asiakkaiden tilauksia. Kilpailua lisää, jotta hinta ja laatu saadaan kohtaamaan!
08.02.2007 16:05
![]() ![]() ![]() ![]() | rose
Ruoka hyvää ja tuoretta. Ainoat miinukset aukioloajasta ja suht kallista hintatasosta (verrattuna pariin Helsinkiläiseen sushi paikkaan). Enemmän kilpailua Turkuun, toivottavasti. Asaiakaspalvelu kyllä erittäin ystävällistä.
13.01.2007 19:43
![]() ![]() ![]() ![]() | Tyytyväinen asiakas
Pelkkä ajatuskin tuo veden kielelle. Maistuva sushi tehty tuoreista, hyvistä raaka-aineista. Hyvin miellyttävä tunnelma, koska paikka on puhdas, selkeä sisustukseltaan ja kiirettä ei näytetä asiakkaalle - kokkipoika aina hymyilevä ja valoisa. Tuntuu mukavalta, että asiakkaat eivät ole ilmaa, vaan heihin otetaan kontaktia ja vaihdetaan aina muutama sana. Kiitos! |